Skip to main content

Warsztaty Design Thinking. Kobieta w wielkim miescie

Miło nam poinformować, że 16 grudnia 2023 roku w Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej odbyły się warsztaty z zakresu Design Thinking, które poprowadziła Joanna Mołek, znana pasjonatka coachingu i podróżniczka. Tematem przewodnim spotkania było "Kobieta i miasto".

Design Thinking to metoda projektowania rozwiązań, usług, produktów lub procesów, opierająca się na głębokim poznaniu potrzeb użytkownika, co idealnie wpasowuje się w nasze dążenie do zrozumienia i odpowiedzi na współczesne wyzwania społeczne.

Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy ze stowarzyszeniem RÓWNE BABKI, co jeszcze bardziej podkreśliło jego znaczenie i wpływ. Podczas warsztatów, Joanna przedstawiła kluczowe koncepcje tej metody oraz zainspirowała uczestniczki do zażartej dyskusji na temat potencjalnych projektów. Z radością dzielimy się kilkoma zdjęciami z tego inspirującego spotkania.

Dziękujemy Joannie Mołek za prowadzenie warsztatów i za włączenie nas w jej podróżnicze przygody. Warsztaty nie tylko dostarczyły nam wiedzy, ale także zmotywowały do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego.

Trzymamy kciuki za wszystkie uczestniczki warsztatów - ich innowacyjne pomysły na biznes niewątpliwie nas zaskoczyły. Już nie możemy się doczekać, aby usłyszeć więcej o ich przyszłych sukcesach.